«« Wstecz

PLUST - niesamowite meble i akcesoria do ogrodu

PLUST - in or out. 

 

Nowa plastikowa generacja mebli i dodatków do wnętrz i ogrodów zachwyci każdego entuzjastę nowoczesnych kształtów i rozwiązań. Producentem tych plastikowych unikatów jest włoska firma PLUST.

Wśród asortymentu poza meblami i zestawami wypoczynkowymi możemy odnaleźć również elementy do aranżacji nowoczesnej przestrzeni w ogrodzie, doniczki w rozmiarach XL, wazony, wieszaki, akcesoria do roślin, a przede wszystkim oświetlenie. Wszystkie produkty wykonane są z gum i wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych z dodatkami żywic, dzięki czemu kolekcje PLUST sprawdzają się we wnętrzach, w ogrodach, na tarasach i w przestrzeniach publicznych. Firma odporność na warunki atmosferyczne, razem z lekkością i estetyką produktów umieszcza jako swoje hasło przewodnie. 

 

Na uwage zasługują przede wszystkim fotele ogrodowe Gumball, które mogą zmieniać kolory w zależności od naszego upodobania dzięki pilotowi i nowoczesne krasnale ogrodowe: Baddy – dostepne w dwóch rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych i wbudowanym oświetleniem . 

 

 

 

 

Znakomitym rozwiązaniem do ogrodów jest Baddy w wersji luminescencyjnej, stworzony z żywicy, która absorbuje światło, a następnie uwalnia je przez kilka godzin. Baddy jest nowotorskim spojrzeiem na tradycyjne kransale – i na pewno wzbudzi sympatię u każdego kto go zobaczy. 

Ciekawą propozycją są produkty Gradient. Zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz służą do aranżacji przestrzeni i stanowią interesujące rozwiązanie do nowoczesnego ogrodu. Umożłiwiają tworzenie labiryntów, mogą służyć do wydzielenia przestrzeni – jedynym ograniczeniem w ich wykorzystaniu jest nasza wyobraźnia. 

 

fb